Doorgaan naar hoofdcontent

Geloofsbrieven ambassadeurs Irak en Uruguay

 
Geloofsbrieven ambassadeurs Irak en Uruguay
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 6 juli op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Irak, Z.E. Nazar Issa Abdulhadi Al-Khirullah, en de ambassadeur van de Republiek ten Oosten van de Uruguay, Z.E....


NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Arthur Reijnhart nieuwe directeur Commercial Schiphol
Daarvoor had hij een internationale loopbaan in de energiesector. Voor Shell werkte hij in Frankrijk, Nederland, Engeland en de Verenigde staten. Hij gaf onder meer leiding aan de retail operatie van Shell in de Benelux en Frankrijk, heeft ervaring in real estate en werkte aan de ontwikkeling van...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.