Doorgaan naar hoofdcontent

Golf in Sion

 
Golf in Sion


Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 10 juli 2022 4e zondag van de zomer. Komende zondag sluiten we onze serie vieringen rond het bijbelboek Ruth af. Een prachtig verhaal is het en in de afgelopen weken hebben we ontdekt dat het veel meer is dan alleen een mooie My Fair Lady-achtige liefdesgeschiedenis. Dat vertelt het...


Covid-incidentie in Spanje stijgt naar het niveau van februari
Uit het laatste gezondheidsrapport over covid van vrijdag blijkt een flinke toename van het aantal besmettingen in Spanje. Deze vrijdag zijn er 12.080 mensen opgenomen met covid, dat is praktisch twee keer zoveel als een maand geleden, toen het aantal 6.481 was.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.