Doorgaan naar hoofdcontent

Grote zomer-uittocht van Marokkanen via Spanje start met lange rijen

 
Grote zomer-uittocht van Marokkanen via Spanje start met lange rijen
Operatie 'Paso del Estrecho' wordt het genoemd: de oversteek van de Straat van Gibraltar door miljoenen Marokkanen die in Europa wonen en de zomer willen doorbrengen in het land van hun familie. Die is dit weekend begonnen met lange rijen.


Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork
Sri Lanka and its tourism sector has been hit hard by the corona pandemic followed by economic woes. Tourism can be one way of generating money to reinvest in heritage management. In Galle the historic and upmarket Galle Fort Hotel re-opened as one if the cities iconic hotels, so let's hope that...


NZ Netherlands Society (Waikato) Inc.
ZIN IN EEN BABBELTJE? Is er animo om een koffiemorgen te houden eens in de maand, steeds in een ander café/restaurant in Hamilton of Cambridge. Vind je dat leuk, reageer dan even welke dag is het beste voor jou!!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.