Doorgaan naar hoofdcontent

=?iso-8859-8-i?B?SU9IICAg4Pji5e8g8uXs6SDk5ezw4yBASXJnb2VuT2xlaUhvbGxhbmQ=?=

 
IOH àøâåï òåìé äåìðã @IrgoenOleiHolland
This post has no content


Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP @pnbc.ph
The Netherlands Embassy, together with the Dutch Chamber of Commerce in the Philippines Inc. - DCCP, is hosting the #WokeWednesday series, wherein we are featuring companies/organizations that promote the UN Sustainable Development Goals (SDGs) every Wednesday. For our second entry, we are featuring Agriterra Philippines . Below is a sneak peek of what...


Wat als de Grote Liefde niet lukt?

Wat als je grote liefde niet uitpakt omdat jullie allebei te getraumatiseerd door het leven gaan? Terug naar jezelf is de eerste stap. Wereldwijf Rianne moest haar grote liefde loslaten. Ze kijkt nog eenmaal terug en sluit dit hoofdstuk definitief voor zichzelf af want er is werk aan de winkel!

Het bericht Wat als de Grote Liefde niet lukt? verscheen eerst op Wereldwijven.Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.