Doorgaan naar hoofdcontent

Lustrum 2021: NWS bestaat 15 jaar, ben jij er ook bij?

 
Lustrum 2021: NWS bestaat 15 jaar, ben jij er ook bij?
NWS bestaat 15 jaar! Kom jij ook naar ons Lustrum?  In 2007, precies 15 jaar geleden, begon NWS als een kleine club voor Nederlandse studenten op de Universiteit van Oxford. Inmiddels is dit kleine groepje studenten uitgegroeid tot een wereldwijd netwerk van meer dan 3000 leden en clubs...


Hello world!


Spaanse vakbonden kondigen 12 nieuwe stakingsdagen Ryanair-personeel aan in juli
De Spaanse vakbonden USO en SICTPLA kondigden zaterdag twaalf nieuwe stakingsdagen in juli voor Ryanair-bemanningsleden aan op de tien Spaanse luchthavens waar de maatschappij actief is. Het gaat om f12 tot 15 juli, 18 tot 21 juli en 25 tot 28 juli.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.