Doorgaan naar hoofdcontent

Nieuw in de DBNL: Michaël Slory

 
Nieuw in de DBNL: Michaël Slory


Dutch Church London @nederlandsekerk
Voorganger: Ds Bertjan van de Lagemaat Organist: David Titterington Ouderling: Martine Boesveld Techniek: Martijn Proos Liturgie: www.dutchchurch.org.uk/liturgieDutch Church service 10 Juli 2022Watch video on Facebook.com


Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Koning Harald (85) neemt deze maand deel aan het WK zeilen in Genève. En dat is niet voor het eerst. Hij heeft 5 WK-medailles gewonnen: 1 goud, 2 zilver en 2 brons. Sportief! https://www.tv2.no/nyheter/14926680/Kong Harald (85) skal delta i VM i seilingwww.tv2.noDet bekrefter Det kongelige hoff...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.