Doorgaan naar hoofdcontent

NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth

 
NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
Ko Phangan ranked as the No.1 destination for workation in a recent survey conducted by William Russell. The survey is ranked according to various aspects including the monthly cost, internet speed, fun, and safety. "When asked by the TAT, foreigners said Ko Phangan has all they need. The cost...


Veel voorkomend probleem in Spanje: blaffende honden bij de buren en wat kun je daar tegen doen
Het is een veel voorkomende probleem in Spanje: blaffende honden bij de buren die ervoor zorgen dat de dag- nachtrust ernstig verstoord kan worden maar wat zegt de wet hierover en wat kun je er tegen...


Geleidelijk koeler weer aanzet


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.