Doorgaan naar hoofdcontent

Oorlogsmisdadigers zullen worden berecht

 
Oorlogsmisdadigers zullen worden berecht
"Oorlogsmisdadigers zullen voor het gerecht worden gebracht en veroordeeld," zei Polen's minister van Buitenlandse Zaken op donderdag voorafgaand aan een internationale conferentie gericht op de vervolging van oorlogsmisdaden begaan in Oekraïne. Oorlogsmisdadigers zullen worden...


Wat kost wonen en leven in Dubai? Spoiler: minder dan in. Haarlem of Amsterdam.


Bommen met rode wijn
Er zijn veel mannen, té veel mannen, die bombardementen prachtig vinden. Ernst Jünger (Parijs Dagboek, 1944) vond vruchtenbowl er ook lekker bij. (Heb de Duitse tekst niet bij de hand.) En hieronder Yukio Mishima. Wat ze er in Japan bij … Lees verder →


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.