Doorgaan naar hoofdcontent

Orka's vallen opnieuw een zeilboot aan

 
Orka's vallen opnieuw een zeilboot aan
Woensdagavond werd een zeilboot voor de kust van de Algarve in Portugal belaagd door een groep orka's. De boot raakte vervolgens door schade op drift en kwam terecht voor de Zuid-Spaanse kust.


Brand in Valencia evolueert gunstig na een rustige nacht
De brand die zondagmiddag in Venta del Moro (Valencia) is uitgebroken, evolueert gunstig na een "stille" nacht waarin het gebied afkoelde en de brandweer werkte met drones met een thermische camera om hotspots te detecteren.


Het weer in Spanje: Van storm, hagel en bliksem naar nieuwe hittegolf?
Het weer is in sommige gebieden van Spanje behoorlijk wisselvallig deze week. Woensdag blijven vooral in het noorden en oosten van Spanje stormen de hoofdrolspelers met buien, zelfs hagel, onweer en harde wind.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.