Doorgaan naar hoofdcontent

Personeelstekort in Spanje teistert horeca in toeristische gebieden

 
Personeelstekort in Spanje teistert horeca in toeristische gebieden
Nog niet zo lang geleden leek het onvoorstelbaar: dat horecazaken vanwege personeelsgebrek gedwongen zouden zijn te sluiten. Waar de afgelopen twee jaar een gebrek aan klanten hen tot sluiting dwong, is er nu een gebrek aan personeel.


The MHC Mobility Orange Ball 2022
Save the date for the best charity event in Warsaw! Saturday, September 10, 2022 The NPCC invites you for another edition of our flagship event the MHC Mobility Orange Ball… Read more


Coquitlam Dutch Koffie Club
There is a new koffie club in Coquitlam. Contact Piet Boudewijn at 604 464-3031 or email at [email protected] The group meets every Wednesday from 10 am to 12 pm at the Food Court at Coquitlam Centre Mall (enter Coquitlam Centre at the right of Walmart).


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.