Doorgaan naar hoofdcontent

Spaanse regering trekt 14 miljoen euro uit voor radarcontroles op snelwegen

 
Spaanse regering trekt 14 miljoen euro uit voor radarcontroles op snelwegen
Er komen meer flitscontroles op de Spaanse snelwegen. De Spaanse Raad van Ministers heeft maandag een voorstel van het ministerie van Binnenlandse Zaken 'in verband met de verkeersveiligheid' goedgekeurd.


Nieuwe stakingsdag Ryanair met 11 geschrapte vluchten en 50 vertragingen
Vanaf vandaag, dinsdag 12 juli tot en met vrijdag 15 juli start een nieuwe ronde stakingsdagen van Ryanair. Het cabinepersoneel van de Ierse prijsvechter in Spanje staakt omdat het wil dat Ryanair de contracten aanpast aan de Spaanse wetgeving.


Cybercrimineel opgepakt in Marbella na oplichting ter waarde van 28.000 euro
De Spaanse politie heeft in Marbella een cybercrimineel opgepakt die ervan wordt beschuldigd fraude te hebben gepleegd voor een bedrag van 28.000 euro.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.