Doorgaan naar hoofdcontent

Spanje wil identiteitskaart voor huisdieren invoeren

 
Spanje wil identiteitskaart voor huisdieren invoeren
In februari keurde de ministerraad in Spanje de verwerking van de Wet op bescherming, rechten en het welzijn van dieren goed. Het doel hiervan is misbruik, opoffering en verlating te voorkomen. Ook omvat de wet de oprichting van een ID voor huisdieren.


Autovakantie fors duurder voor Spanjaard door stijgende brandstofprijzen
De vakantie breekt aan en veel Spanjaarden bereiden zich voor om met de auto door eigen land te reizen. De eerste stop bij het benzinestation kan echter nog wel eens een domper op de vakantiepret betekenen.


Kira Toussaint kan in de VS weer ademhalen


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.