Doorgaan naar hoofdcontent

Uitwisseling financiële gegevens door belastingdiensten

 
Uitwisseling financiële gegevens door belastingdiensten
Sinds enige jaren wisselen veel landen, waaronder Nederland, informatie uit over de financiële situatie van hun emigranten. De uitwisseling betreft zowel personen als organisaties. Reden hiervoor is de wens grensoverschrijdende belastingfraude en belastingontduiking mondiaal te bestrijden. De uitwisseling vindt sinds 2017 automatisch plaats, maar heeft vaak betrekking op eerdere jaren, voor zover ons bekend vanaf […]


Dutch Church London @nederlandsekerk
Zondag 24 juli 2022 Stichtingszondag Op de zesde zondag van de zomer vieren we onze Stichtingszondag. We doen dat door samen avondmaal te vieren en een toost uit te brengen op King Edward VI. En zondag is het dubbel feest, want we verwelkomen ook ds. Karin van den Broeke als onze nieuwe consulent. Na de dienst volgt er een gezellige picknick. In...


Dutch Trading Post Heritage Network @dutchtradingpostheritagenetwork
The tourism sector has been hard hit in Sri Lanka, due to the economic downturn and political situation, but please visit this beautiful country when you have the chance. Here are some "must-see" museums including the former Dutch Governer House in Colombo and the Maritime Museum in our member city Galle: http://www.sundayobserver.lk/2022/05/22/features/must-see-museums-sri-lankaMust...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.