Doorgaan naar hoofdcontent

Video | Wandelaars lopen ondanks waarschuwing de Vierdaagse

 
Video | Wandelaars lopen ondanks waarschuwing de Vierdaagse
Een groep wandelaars is in de nacht van maandag op dinsdag toch begonnen met de Nijmeegse Vierdaagse. De route van 50 kilometer voert de lopers langs onder meer Valburg, Elst en Bemmel en eindigt in Nijmegen.


Leerkracht groep 8
Willemstad - Curaçao


Avlaki

  Op het moment kunnen wij onze creativiteit helemaal kwijt in een inspirerend renovatie project. Het opknappen van een schattig Kytheriaans eilandhuisje. Verwaarloosd en overgeleverd aan de tand des tijds staat het daar midden in zo'n typisch eilanddorp. Daar waar ruïnes en opgeknapte huizen elkaar afwisselen. Het is ca. 125 jaar oud en er moet veel aan gebeuren maar niets.... Lees verder....

The post Avlaki appeared first on Weblog van Xenonas Fos ke Choros - een Grieks eiland.Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.