Doorgaan naar hoofdcontent

Waarom renden er vandaag dino's door de straten van Pamplona?

 
Waarom renden er vandaag dino's door de straten van Pamplona?
De jaarfeesten van Pamplona (Navarra) beginnen weer. Deze zijn internationaal beroemd vanwege de stierenrennen. Deels doordat er elk jaar mensen bij gewond raken of zelfs om het leven komen. Dierenorganisaties kijken vooral naar het leed van de stieren.


Nederlanders in Tunesië (Hollandais en Tunisie) @nederlandersintunesie


Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Stemmen voor Eerste Kamer vanuit buitenland wordt mogelijkwww.nederlandersbuitennederland.nlWat in 2015 met een motie op het D66 congres begon eindigde zeven jaar later, met een overwinning voor en erkenning van de rechten van de Nederlanders buiten Nederland.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.