Doorgaan naar hoofdcontent

Emigreren naar Ierland: van de overtocht tot de landing

 
Emigreren naar Ierland: van de overtocht tot de landing

Een emigratie heeft nogal wat voeten in aarde. Zeker als je nog niet gelijk een vaste woonplek hebt in het nieuwe thuisland en de pandemie nog doorsuddert.... Edda weet er alles van - van het inpakken in Nederland tot het uitpakken in Ierland en meermaals heen en weer verhuizen in Dublin. Met drie kleine koters!

Het bericht Emigreren naar Ierland: van de overtocht tot de landing verscheen eerst op Wereldwijven.Hollandse School Singapore @HollandseSchoolSingapore


Stageplaats bij het Meertens Instituut: Taalvariatie onder jongeren op Twitter
Voor de onderzoeksgroep Taalvariatie zoekt het Meertens Instituut van de KNAW: 1 stagiair (m/v/d) Jongerentaal in Nederland is een bijzonder veranderlijk taalfenomeen dat hoogst interessant is. We kennen allemaal wel woorden die typisch voor jongerentaal zijn, van ziek in de zin van 'heel goed' tot een straattaalwoord als skeer (blut, armoedig) dat uit het Sranan […]


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.