Doorgaan naar hoofdcontent

Financiële prikkels voor belastinginspecteurs om wanbetalers te rapporteren

 
Financiële prikkels voor belastinginspecteurs om wanbetalers te rapporteren
Eerder werd het al aangekaart door de documentairemaker Ajeno Moreno in zijn documentaire Hechos Probados (Bewezen Feiten). Spaanse belastinginspecteurs worden extra beloond als zij vermeende fiscale misdrijven aankaarten.


Missie Slowakije "streep in het zand"
De luchtverdedigers in Slowakije kregen vandaag bezoek van Commandant Luchtstrijdkrachten luitenant-generaal Dennis Luyt en plaatsvervangend Commandant Landstrijdkrachten generaal-majoor Rob Jeulink. De Patriot-eenheid is als onderdeel van de Multinational Air and Missile Defence Taskforce sinds april in Sliač ter verdediging van het NAVO-grondgebied.


Hoe nieuwkomers uit het Zuiden de Haarlemse kunst veranderden
Waren de Haarlemse kunsten ook zonder de inwijkelingen uit Vlaanderen en Brabant tot bloei gekomen in de jaren 1580-1630?


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.