Doorgaan naar hoofdcontent

Gerechtigheid voor Ere-Voorzitter DRN!

 
Gerechtigheid voor Ere-Voorzitter DRN!
De verbinding tussen Ralph Hamers en het Dutch Romanian Network dateert al van de oprichtingsperiode(2007) van laatstgenoemde organisatie. Zijn kennis en ervaring over Roemenië  had hij opgedaan als ING General Manager in de periode 1999-2002. Hij bracht o.a. de samenwerking tussen DRN en de Roemeense Kamer van het (voormalige) Nederlands Centrum voor Handelsbevordering(NCH) tot stand. [...]


Dutch Embassy in the United Kingdom @dutchembassyUK
Preview screening + Q&A of "Red Light" Join RTS London at the Everyman Kings Cross for an in-person screening of "Red Light", a high-octane look at the dark world of prostitution and human trafficking in Belgium and the Netherlands, starring Carice van Houten (Game of Thrones, The Fifth Estate, Race) and Golden Calf winner Halina Reijn (Bodies,...


Erasmus Huis @ErasmusHuisJakarta
The latest Erasmus Huis Newsletter is out now!


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.