Doorgaan naar hoofdcontent

Grote bosbrand in Zaragoza vanwege wind in kritieke situatie

 
Grote bosbrand in Zaragoza vanwege wind in kritieke situatie
Zaterdag is een nieuwe bosbrand uitgeroepen in Añón de Moncayo in de regio Zaragoza. Deze heeft geleid tot de evacuatie van zo'n 1.300 mensen uit acht plaatsen. De brand bevindt zich in een "kritieke situatie" vanwege "onvoorspelbaar" weer.


Plaatsvervangend Commandant der Strijdkrachten: "Herdenking 15 augustus blijft van grote waarde"
Ons Indische verleden roept nog altijd veel emoties op. Dat heeft alles te maken met het ontbreken van erkenning, denkt Plaatsvervangend Commandant der Strijdkrachten viceadmiraal Boudewijn Boots. Hij zei dat vandaag in Den Haag bij de zogeheten Melati-lezing, aan de vooravond van de herdenking bij het Indisch Monument. Daar wordt morgen stilgestaan bij het einde van de Tweede Wereldoorlog in het Koninkrijk der Nederlanden.


Stage op Kreta


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.