Doorgaan naar hoofdcontent

Koninklijk Concertgebouworkest in Lugano

 
Koninklijk Concertgebouworkest in Lugano
De Engelsman is artistiek leider van het Zweeds Radio Symfonieorkest (sinds 2007) en eredirigent van het Mahler Chamber Orchestra. Sinds 2018 is hij ook artistiek leider van het Anima Mundi Festival in Pisa. Van 2016 tot 2019 stond hij aan het hoofd van het Orchestre de Paris. Daniel Harding is regelmatig te gast bij de Wiener Philharmoniker, de Staatskapelle Dresden, de Berliner Philharmoniker, het Gewandhausorchester Leipzig, het Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks en het London Sy...


Koninklijk Concertgebouworkest in Bern
Sinds zijn debuut in januari 2004 stond Daniel Harding al vele malen voor het Concertgebouworkest, zowel in Amsterdam als tijdens tournees. In februari 2019 ondernam hij met het orkest een tournee door de Verenigde Staten. In augustus 2019 kwam Daniel Harding terug voor uitvoeringen van het tweede bedrijf van Wagners Tristan und Isolde, in 2020 voor meerdere concertstreams. In de zomer van 2021 leidde hij het jeugdorkest Concertgebouworkest Young. Concerten in binnen- en buitenland met het Co...


DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.