Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse school in Aarhus @nederlandseschoolaarhus

 
Nederlandse school in Aarhus @nederlandseschoolaarhus
We hebben nieuwe boeken in onze bieb! En ze staan ook weer heel mooi uitgezocht in de kast. Nieuw: nu ook een voorlees bieb, waar de ouders nieuw voorlees materiaal kunnen uitkiezen!Foto's uit het bericht van Nederlandse school in Aarhus


De website van La Palmita is klaar!

En we zijn er blij mee en trots op. Bedankt Marcel voor het maken van de website, het meedenken, de tips en suggesties. Alleen het blog moet nog verhuisd worden naar de nieuwe website, maar daar wordt aan gewerkt. Door Marcel dan welteverstaan. Inmiddels hebben we Nederlandse, Spaanse en Canadese gasten mogen begroeten, en de […]

Het bericht De website van La Palmita is klaar! verscheen eerst op Finca Paraiso.Huurprijs breekt records in 12 Spaanse hoofdsteden in juli
De huurprijs brak in juli records in 12 Spaanse provinciehoofdsteden, terwijl in nog eens 23 de huurcontracten in de eerste helft van het jaar maxima kenden.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.