Doorgaan naar hoofdcontent

NTC De Oranje Baobab - Dakar @NTCDakar

 
NTC De Oranje Baobab - Dakar @NTCDakar


Dit zijn de beste 12 Netflix-series uit Spanje
Niets te doen in je vakantie? Installeer je voor je tv en zet een Netflix-serie uit Spanje op. Kies uit historische drama's, spannende misdaadthrillers, avontuurlijke roadtrips of een geslaagd jeugddrama tegen een Spaanse achtergrond.


Factfinding Mission & Online seminar on opportunities in Healthy ageing + Long term care in the UK
Are you as a Dutch entrepreneur active in the field of Healthy Ageing & Long Term Care and interested in business opportunities in the United Kingdom? From 3-5 October, the Netherlands Business Support Office (NBSO) in Manchester, together with Export Partner: Trade Exhibitions & Missions  and the Netherlands Enterprise Agency (RVO) is organizing an in-person factfinding mission to Manchester. A perfect opportunity to discover business opportunities and to network with stakeholders in the UK. In addition, we would like to invite you to join a free online seminar on the opportunities in the field of Healthy Ageing & Long Term Care in the United Kingdom, on Thursday 18 August.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.