Doorgaan naar hoofdcontent

Polsstokhoogspringster Stefanidi wint EK-zilver

 
Polsstokhoogspringster Stefanidi wint EK-zilver
Polsstokhoogspringster Katerina Stefanidi heeft op het EK Atletiek in München de zilveren medaille veroverd. Ze is de eerste polsstokhoogspringster met vier Europese medailles. Met een sprong van 4.75 meter evenaarde de Griekse haar beste prestatie van dit seizoen. Het was niet voldoende om haar Europese titel te prolongeren. Het goud ging naar de Finse Wilma […]


NVLR Algemene Ledenvergadering
Vooraankondiging NVLR Algemene Ledenvergadering op zaterdag 15 oktober Komt u ook?   De Jaarvergadering van de NVLR wordt dit jaar gehouden op zaterdag 15 oktober, aanvang 10 uur in Cave Vinipolis in Florensac, 5 Av. des Vendanges.   Programma: 9.30 uur zaal open 10.00 uur opening met koffie en broodjes 10.30 uur aanvang vergadering 12.00 uur aperitief [...]


Je privé-bankrekening in Dubai behouden terwijl je je visum annuleert en je bedrijf opgeven is.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.