Doorgaan naar hoofdcontent

Agro Show, Bednary Polen, NL Paviljoen

 
Agro Show, Bednary Polen, NL Paviljoen
De Agro Show is het belangrijkste evenement in Polen op het gebied van landbouwtechnologie en is één van de grootste internationale landbouwbeurzen in Europa.Het is landbouw in de volle zin… Read more


Uitwonende studenten krijgen in 2023 hogere basisbeurs vanwege inflatie
Wanneer de basisbeurs voor uitwonende studenten in september volgend jaar terugkeert, zal het bedrag dat studenten krijgen hoger zijn dan verwacht.


Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
As the Dutch Offshore Wind Trade Mission to Ireland draws to an end, we reflect on the numerous achievements, connections built, knowledge gained and shared experiences, over the past few days. A significant signing of a memorandum of understanding agreement between Port of Cork, EIH2 and Port of Amsterdam, in the presence of Dutch Minister for Climate...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.