Doorgaan naar hoofdcontent

Armoede stijgt dit jaar nog, maar volgend jaar beperkt kabinet koopkrachtdreun

 
Armoede stijgt dit jaar nog, maar volgend jaar beperkt kabinet koopkrachtdreun
Huishoudens met een laag inkomen krijgen iets meer lucht door de plannen die het kabinet op Prinsjesdag heeft aangekondigd. Het gaat dan om onder meer hogere minimumlonen en uitkeringen en een hogere huur- en zorgtoeslag. Toch stijgt het aantal huishoudens dat moeilijk rondkomt dit jaar eerst nog tot boven het miljoen.


Vooruitzichten voor de Spaanse huizenmarkt 2022 - 2023
Experts voorspellen volgens vastgoedportaal Idealista.com een zware herfst. Hoewel de onroerendgoedsector weerstand biedt, is deze altijd onderhevig aan verschillende economische veranderingen. We kijken ook nog naar een paar andere prognoses.


Prinsjesdag volgens politie 'redelijk rustig' verlopen: vijf aanhoudingen
Prinsjesdag in Den Haag is redelijk rustig verlopen, zegt een politiewoordvoerder tegen NU.nl. De politie verrichte in totaal vijf aanhoudingen en nam zes tractors in beslag.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.