Doorgaan naar hoofdcontent

Cambridge Anglo Dutch Society @CambridgeAngloDutchSociety

 
Cambridge Anglo Dutch Society @CambridgeAngloDutchSociety
SAVE THE DATE - zaterdag 3 December van 13u tot 15u30 Sinterklaas komt ook dit jaar weer de kinderen in Cambridge bezoeken. Zet de datum alvast op de kalender. Zodra de ticket verkoop open staat verneem je het hier! Steek je graag een handje toe bij de voorbereiding of tijdens het feest? Neem graag contact op via een PB!


Aspiraties
'Je Duits is wel beter geworden, maar het kan nóg beter,' zei mijn zangleraar. Hij doelde natuurlijk op mijn gezongen Duits, dat niet hetzelfde is en niet zo gedachteloos geproduceerd wordt als gesproken Duits. Eén punt van kritiek was het … Lees verder


NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.