Doorgaan naar hoofdcontent

Costa Blanca promoot huisdiervriendelijke stranden, restaurants en hotels

 
Costa Blanca promoot huisdiervriendelijke stranden, restaurants en hotels
Reizen met huisdieren kan een geweldige ervaring zijn als je op je bestemming ook met je harige viervoeter hartelijk wordt verwelkomd. Om toeristen daar gemakkelijker hun weg in te laten vinden, promoot de Costa Blanca een speciaal keurmerk.


SEO/Birdlife waarschuwt voor "dramatische situatie" van Doñana
De NGO SEO/BirdLife heeft donderdag gewaarschuwd voor de "dramatische" situatie en het risico van instorting in het Spaanse Nationale Park Doñana als gevolg van de droogte en het wanbeheer van de deelregering en waterbedrijven.


Cleveringa-lezing 2022
Meer informatie


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.