Doorgaan naar hoofdcontent

Guardia Civil ontdekt 'horrorboerderij' in de Spaanse regio Murcia

 
Guardia Civil ontdekt 'horrorboerderij' in de Spaanse regio Murcia
Agenten van de Guardia Civil hebben een 'horrorboerderij' in Murcia aangetroffen waar levende paarden tussen dode paarden leefden. Zo'n 35 paarden, ezels en pony's werden aangetroffen samen met 13 kadavers van 13 paardachtigen.


Kamervoorzitter Vera Bergkamp over Prinsjesdag


Vier nieuwe Akademyleden benoemd
Bij de 84ste Akademydag van vrijdag 16 september 2022 zijn vier nieuwe Akademyleden benoemd. Alle vier op grond van hun grote verdiensten voor de Friese Cultuur: Martsje Miedema-Loonstra, drs. Lida Dykstra, Sake Pieter Roodbergen en Immie Jonkman.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.