Doorgaan naar hoofdcontent

“Haïti staat opnieuw in brand”

 
"Haïti staat opnieuw in brand"
De situatie in Haïti is de afgelopen week snel verslechterd. Waar de demonstraties en het bendegeweld tot voor kort vooral geconcentreerd waren in de hoofdstad Port-au-Prince en omringende plaatsen is de onrust nu overgeslagen naar de rest van het land. Prijzen van benzine en voedsel stijgen tot ongekende hoogte. "Haïti staat opnieuw in brand", schrijft Haïti-kenner Amy Wilenz.


NTC De Luchtballon @ntcdeluchtballon
Er is weer hard gewerkt vandaag op de Nederlandse school! Groep 1/2 hebben het gehad over familie: opa's, oma's, tantes, ooms, broers, zussen, en natuurlijk papa's en mama's. Groep 3/4 hebben o.a. geoefend met de tweetekenklanken: ui, ei, eu, oe, etc. Ook las juf Anke een mooi verhaal voor. #ntcdeluchtballon #ntcschool #nederlandseschool...


Holland International School @HollandInternationalSchool


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.