Doorgaan naar hoofdcontent

Handelsmissie Vietnam met minister Schreinemacher: duurzame economie en industrie

 
Handelsmissie Vietnam met minister Schreinemacher: duurzame economie en industrie
Wilt u zakendoen in het snelgroeiende Vietnam en heeft u producten of diensten waarmee Vietnamese bedrijven duurzamer kunnen produceren? Ga dan van 28 tot en met 30 november mee met deze ...


Spookvliegtuig uit Zuid-Spanje neergestort in Oostzee
Een privévliegtuig is zondagmiddag, na onverklaarbare omzwervingen door Europa, neergestort in de Oostzee voor de kust van Letland en Zweden. Het zogenaamde 'spookvliegtuig' steeg op vanuit het vliegveld van Jerez de la Frontera en had Keulen als bestemming.


Netherlands Pavilion at the Sahara Expo
From 11-14 September 2022, NABC and EWTC will organise a Netherlands Pavilion during the Sahara Expo in Egypt. Dutch companies active in the field of Climate Smart Agriculture are invited to join the ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.