Doorgaan naar hoofdcontent

Koning en minister-president ontvangen president van Benin

 
Koning en minister-president ontvangen president van Benin
Zijne Majesteit de Koning ontvangt dinsdagmiddag 4 oktober 2022 de president van Benin, de heer Patrice Talon, in audiëntie op Paleis Huis ten Bosch. Dinsdagavond ontvangt minister-president Rutte de president op het ministerie van Algemene Zaken voor een bilaterale ontmoeting en een werkdiner. Bij dit diner zijn ook minister Schreinemacher voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking en van de zijde van Benin minister Agbénonci van Buitenlandse Zaken en Samenwerking aanwezig.


Sophie Elpers benoemd als bijzonder hoogleraar Immaterieel erfgoed en etnologie aan Universiteit van Antwerpen
Op 1 september 2022 is Sophie Elpers benoemd als bijzonder hoogleraar Immaterieel erfgoed en etnologie aan de Faculteit Ontwerpwetenschappen van de Universiteit van Antwerpen. Ze versterkt het team van het masterprogramma Erfgoedstudies met haar hoge inhoudelijke expertise met betrekking tot Europese etnologie, en ook haar praktische werkervaring op het vlak van immaterieel erfgoed, met bijzondere […]


NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.