Doorgaan naar hoofdcontent

Mini-herinnering: yufta‘alu

 
Mini-herinnering: yufta'alu
In Egypte werd mijn hulp eens ingeroepen door een jonge christen. Bij zijn lectuur van de bijbel was hij op een werkwoordsvorm gestoten die hij niet thuis kon brengen. Het eigenljke werkwoord herinner ik me niet meer, maar ik weet … Lees verder


Haringborrel Leidens Ontzet

Haringborrel Leidens Ontzet 3 oktober 2022 18.30 uur Cafe Restaurant Louis Philippe 66, quai de l'Hotel de Ville, 75004 Paris Ook dit jaar is het weer gelukt! We hebben, mede dankzij de Nederlandse Borrel in Parijs, een mooie ruimte gevonden…

Het bericht Haringborrel Leidens Ontzet verscheen eerst op De Nederlandse Vereniging voor Parijs en omstreken.DHC Hockey Hong Kong @DHCHKHockey


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.