Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Afdeling Lycée International @nederlandse.afdeling.lycee.international

 
Nederlandse Afdeling Lycée International @nederlandse.afdeling.lycee.international
In het kader van de 'gouden week' doen we extra activiteiten waarin groepsvorming centraal staat. Vandaag antwoordden de kinderen van groep 7 op de vraag "Wie zit er in jouw cirkel?" https://www.sectionnl.fr #sectionnl #klaarvoordewereld #NOB #VIW #lycéeinternationalsaintgermainenlaye #nederlandsonderwijsinhetbuitenland #internationaleducation


Opinie: 'Meer Fries lezen op school: kleine moeite, groot effect'
Onderzoekers Evelyn Bosma (Fryske Akademy) en Remco Knooihuizen (RuG) hebben begrip voor FvD'er Erwin Jousma: Fries lezen kost inderdaad meer tijd.


Malaysian Dutch Business Council (MDBC) @mdbc.com.my
MDBC knows that within the group of Malaysian investors looking to enter the Dutch (or wider EU) market there are those that are outstanding. Being an 'Outstanding Malaysian Investor in the Netherlands' in #MISA means that not only are you a Malaysian company investing responsibly in the Netherlands, you're also establishing yourself in the Dutch...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.