Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse School Ghana @nederlandseschoolghana

 
Nederlandse School Ghana @nederlandseschoolghana


Nederlanders in Nieuw Zeeland @NederlandersinNieuwZeeland
Hi allemaal, fijn dat er al 128 volgers zijn van deze pagina. Sinds de oprichting is mijn leven toch richting NL gegaan, dus heb ik niet veel gedaan met de pagina. Zijn er ideeën voor deze pagina? Jullie weten dat je allemaal kunt posten op de pagina, want het is een Community pagina. Ik heb het opgericht omdat ik het lastig vond (jonge, gelijkgestemde)...


Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Interessant en mooi artikel. En zo waar, helaas. Schrijver Jostein Gaarder: 'We maken het leven van onze kleinkinderen tot een hel' | Topicswww.topics.nlMet zijn filosofische kinderboek De wereld van Sofie veroverde hij dertig jaar geleden miljoenen lezers. Nu wil Jostein Gaarder (70) zijn publiek wakker schudden. 'Misschien is het tijd voor een...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.