Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge

 
Nederlandse Vereniging Genève - NVG @nlverge
#NVGTipVanDeWeek #lanuitestbelle La nuit est belle! 23 september 2022 Morgenavond vindt "La Nuit Est Belle" voor de derde keer plaats. Dit feestelijke maar ook educatieve event staat in het teken van de energiebesparing, waarbij de bedoeling is mensen bewust te maken van de gevolgen van de lichtvervuiling door excessieve kunstmatige verlichting....


18 november 2022: Taal en Tongval 2022
Op vrijdag 18 november 2022 vindt het Taal en Tongval Colloquium plaats in de Koninklijke Academie voor Nederlandse Taal- en Letterkunde (KANTL), Koningstraat 18 in Gent. Het thema is 'Micro- en macrovariatie: Verschillende visies in onderzoek naar taalvariatie en taalverandering'. Het colloquium wordt mede-georganiseerd en gepresenteerd door taalonderzoekers van het Meertens Instituut. Naast de twee […]


Goedkoopste supermarkt van Spanje geopend
Om de hoge inflatie, in Spanje in augustus 10,5%, tegen te gaan is een nieuwe supermarkt opgericht. Het geheim van deze startup is dat de merken hun producten rechtstreeks aan de consument verkopen via hun website.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.