Doorgaan naar hoofdcontent

NRCC Knowledge Center

 
NRCC Knowledge Center
14 Sep 2022


Dutch Centre @TheDutchCentre
We would like to express our deepest condolences to the Royal Family on the loss of their beloved mother, grandmother and great-grandmother, Her Majesty Queen Elizabeth II. After a lifetime of unswerving service, may you rest in peace, Your Majesty. Rust in vrede.


Elise Mathilde Essayprijs 2022: het winnende essay van Melchior Vesters
De Maatschappij der Nederlandse Letterkunde heeft de Elise Mathilde Essayprijs 2022 toegekend aan Melchior Vesters voor zijn essay 'Vrolijk verzet'. De prijs bestaat uit een oorkonde en een geldbedrag van 10.000 euro. Het juryrapport kunt u... lees verder...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.