Doorgaan naar hoofdcontent

Sustainability Breakfast Session – Make Sustainability Highly Personal

 
Sustainability Breakfast Session – Make Sustainability Highly Personal


Duitsland en Nederland trainen opnieuw Oekraïense militairen
Duitse en Nederlandse instructeurs gaan vanaf eind deze maand opnieuw Oekraïense militairen opleiden. Dit keer in het opruimen van niet ontplofte explosieven. De Oekraïense minister van Defensie Reznikov had de twee ministers gevraagd deze training op te zetten. Dat maakten de ministers Lambrecht en Ollongren vandaag bekend. Zij deden dat vanaf de Duitse luchtmachtbasis Ramstein, tijdens een bijeenkomst van de Ukraine Defence Contact Group. Oekraïense militairen krijgen een training in Duitsland volgens het train-de-trainer-concept.


Miet Ooms, Gaston Dorren en Jelle Stegeman maken kans op de Taalboekenprijs 2022
Op 1 oktober wordt de vierde Taalboekenprijs uitgereikt. Wij bespraken drie van de vijf titels op de shortlist.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.