Doorgaan naar hoofdcontent

Tim Muller new director of Rijksdienst Caribisch Nederland

 
Tim Muller new director of Rijksdienst Caribisch Nederland
Drs T.J (Tim) Muller MBA will become the new director and quartermaster of Rijksdienst Caribisch Nederland. This was announced by the Ministry of the Interior and Kingdom Relations (BZK). The appointment will take effect per 1 December 2022.


Oktober 2022 | Wandelen met Ger
Beste wandelaars, In verband met weers- en of andere omstandigheden is het mogelijk dat een wandeling niet door kan gaan. Daarom raadpleeg altijd voor vertrek de wandelen met Ger Whatsapp groep.   Woensdag 5 oktober 2022 Ramirez 7.5 km en 260 hoogtemeters...


NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.