Doorgaan naar hoofdcontent

Zes Ibex-bedrijven ontvangen 420 miljoen aan Europese fondsen

 
Zes Ibex-bedrijven ontvangen 420 miljoen aan Europese fondsen
Zes bedrijven uit de selectieve Ibex 35 hebben via 54 overheidsopdrachten van European Next Generation-fondsen meer dan 420 miljoen euro gekregen. Hiervan ging meer dan 91% naar de bedrijven ACS, Telefónica en Indra.


The Racing Talkshow


Koning opent nieuw hoofdgebouw Radboudumc
Zijne Majesteit de Koning opent donderdagochtend 29 september in Nijmegen het nieuwe hoofdgebouw van het Radboudumc. Het nieuwe gebouw is ingericht op de zorg van de toekomst, waarbij de huisvesting compacter is en intensiever wordt gebruikt. Ook wordt gebruik gemaakt van nieuwe technologie om patiënten meer autonomie te kunnen geven en het verpleegkundig werk doelmatiger te maken.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.