Doorgaan naar hoofdcontent

Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance

 
Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
Venez assister en live ou en ligne à la leçon inaugurale de Mieke Bal le mardi 18 octobre à 18h « Un rêve culturel : l'Europe au pluriel ». Chercheuse, critique d'art et artiste néerlandaise, Mieke Bal est invitée pour l'année 2022-2023 sur la chaire annuelle « L'invention de l'Europe par les langues et la culture » du Collège de France , créée en...


Vervolg bezoek DUO aan Caribisch gebied
In november brengt de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) opnieuw een bezoek aan Aruba, Bonaire, Curaçao en Sint Maarten. DUO opent op deze eilanden een tijdelijk servicekantoor om in gesprek te gaan met aankomende studenten en oud-studenten. Daarnaast organiseert DUO ook voorlichtingsbijeenkomsten en biedt ter plekke hulp op maat bij betalingsproblemen. Dit is een vervolg op de succesvolle bezoeken van DUO aan het Caribisch gebied eind vorig jaar en dit voorjaar.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.