Doorgaan naar hoofdcontent

Bijna helft jonge vrouwen in Spanje gebruikte ooit morning-afterpil

 
Bijna helft jonge vrouwen in Spanje gebruikte ooit morning-afterpil
Bijna de helft van de vrouwen tussen 18 en 25 jaar (43,5%) heeft wel eens de morning-afterpil geslikt en 20% erkent nooit of bijna nooit een anticonceptiemiddel te gebruiken bij geslachtsgemeenschap.


Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Voor wie de film The Wave (Bølgen) nog niet gezien heeft: vanavond op RTL 7 rond 20.30 uur. The Wave - Waar en wanneer te kijken - TVgids.nlwww.tvgids.nlWie aan rampenfilms denkt, denkt niet automatisch aan Noorwegen. Toch blaast het Scandinavische land dankzij films als  The Wave  een aardig potje mee in rampenfilmland.


Embassy of the Netherlands in Ireland @DutchEmbassyDublin
Wonderful to have a visit from enthusiastic Dutch teachers of the future from @dehogeschoolede during their visit to Ireland. Thanks to Nicole Maasland from De Madelief for the insights on teaching practices in Ireland and tips for engaging with children from different backgrounds.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.