Doorgaan naar hoofdcontent

Dutch Church London @nederlandsekerk

 


 
Dutch Church London @nederlandsekerk
Uitnodiging Kinderkerk zondag 16 oktober 11.00 uur Simchat Torah Komende zondag vieren we het Joodse feest Simchat Torah in de Nederlandse Kerk in Londen. Het is een feest om te vieren dat God ons verhalen heeft gegeven waar we van kunnen leren en genieten. In die verhalen zien we hoe God en mensen bij elkaar horen. Het lijkt daarom wel een beetje...
  
Vereniging Nederland-Noorwegen @NederlandNoorwegen
Vanavond Nederland-Noorwegen op de grasmat! De Oranje Leeuwinnen nemen het in een oefenwedstrijd op tegen de Noorse vrouwen. Op tv te zien om 20.00 uur via ESPN of via deze livestream. Live stream oefenwedstrijd Nederland - Noorwegensportinnederland.comKijk via een live stream de oefenwedstrijd Nederland - Noorwegen Vanavond komt het Nederlands...
  
Ambassade des Pays-Bas en France @AmbassadePaysBasFrance
Venez assister en live ou en ligne à la leçon inaugurale de Mieke Bal le mardi 18 octobre à 18h « Un rêve culturel : l'Europe au pluriel ». Chercheuse, critique d'art et artiste néerlandaise, Mieke Bal est invitée pour l'année 2022-2023 sur la chaire annuelle « L'invention de l'Europe par les langues et la culture » du Collège de France , créée en...
  
The Netherland Club of New York @TheNetherlandClubOfNewYork
Second annual FEEST! 2022. Tag yourself and others #nlclubnyc #nlclub #dutchinnyc #feest @mariusvandenbrink @supersovak #dutchcandy #drop #haribo #beemster #bitterballen #dutchkids #dutchkidsinnycFoto's uit het bericht van The Netherland Club of New York
  
NLBorrels Antalya pagina @nlborrelsantalya
Concerten, workshops en tentoonstellingen tijdens het zevende Kaleiçi festival7. Kaleiçi Old Town FestivaliWatch video on Facebook.com
 

Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief
Lees verder