Doorgaan naar hoofdcontent

E-data & Research oktober 2022 verschenen

 
E-data & Research oktober 2022 verschenen
In het blad E-data & Research staan diverse artikelen over data en onderzoek in de alfa- en gammawetenschappen. Binnenkort valt het oktobernummer op de deurmat, deze editie is ook online beschikbaar via edata.nl. In deze editie onder andere een artikel over het Couranten Corpus, waar het Instituut voor de Nederlandse Taal, het Meertens Instituut en de […]


Webinar: Presentatie studie WaSH-aanpak Oeganda
Bent u actief betrokken bij ontwikkelingssamenwerking en humanitaire hulp? En benieuwd hoe u internationale VN-organisaties en humanitaire NGO's betrekt bij innovaties op het gebied van water, ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.