Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bezoekt Tanzania voor digitale financiële diensten

 
Koningin Máxima bezoekt Tanzania voor digitale financiële diensten
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt van maandagavond 17 tot en met woensdag 19 oktober de Verenigde Republiek Tanzania in haar functie van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling. Tanzania werkt op dit moment aan een derde editie van de Nationale Strategie voor Financiële Inclusie om de bevolking aan te laten sluiten bij digitale financiële diensten.


Michael Koevoet – Rouwstand
Achttien jonge schrijvers uit Vlaanderen en Nederland brengen negentiende-eeuwse artefacten uit het Rijksmuseum tot leven. Met Michael Koevoet kijken we naar het schilderij Een molen aan een poldervaart, bekend als 'In de maand juli' van Paul Joseph Constantin Gabriël.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.