Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr

 
Nederlanders in Toulouse @neerlandia.fr
Warme zaterdag breekt weerrecord met hoogste temperatuur op 29 oktober ooitwww.nu.nlDeze zaterdag is officieel de warmste 29 oktober ooit. In De Bilt bereikte het kwik zaterdagmiddag 19,8 graden. 2022 verbreekt daardoor het record van 2005 (19,7 graden).


Polen geïnteresseerd in toetreding tot NAVO's nucleair uitwisselingsprogramma

Polen is geïnteresseerd in toetreding tot het nucleair uitwisselingsprogramma van de NAVO, heeft een Poolse presidentiële assistent gezegd. Polen geïnteresseerd in toetreding tot NAVO's nucleair uitwisselingsprogramma Vorige maand vertelde een ambtenaar van het Witte Huis aan de publieke omroep Poolse Radio dat de Verenigde Staten niet van plan was om kernwapens te stationeren in landen […]

Het bericht Polen geïnteresseerd in toetreding tot NAVO's nucleair uitwisselingsprogramma verscheen eerst op Polennieuws.nl.Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.