Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Afdeling Lycée International @nederlandse.afdeling.lycee.international

 
Nederlandse Afdeling Lycée International @nederlandse.afdeling.lycee.international
Vandaag stond het bezoek van Den Haag op het programma : de Tweede Kamer, het #mauritshuis , een Indonesische rijsttafel en nog veel meer ! www.sectionnl.fr #sectionnl #klaarvoordewereld #NOB #VIW #lycéeinternationalsaintgermainenlaye #nederlandsonderwijsinhetbuitenland #internationaleducation


Holland House Mexico @HollandHouseMX
New expert contribution! In today's Expert Contributor, Karel van Laack, President of Holland House Mexico explains how GLOBALG.A.P. TOUR will feature agrifood industry leaders and provide an opportunity to build business connections. Read the article through this link: https://mexicobusiness.news/trade-and-investment/news/holland-house-brings-globalgap-mexico...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.