Doorgaan naar hoofdcontent

NL school De Springplank @nlschoolnicaragua

 
NL school De Springplank @nlschoolnicaragua
De week van het Nederlands is gevierd met een orginele voorstelling. Kijk, luister en geniet! Week van het Nederlands 2022 | Kijk de performance van Raf en Joost hier terug!m.youtube.comHoe kun je zonsondergang wonderschoon beschrijven, zonder in clichés te vervallen? Dat onderzoeken Raf en Joost in hun performance 'De onmogelijke opgave om ...


NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
Yesterday our Business development and membership manager Kanapon Chaosathit visited the first day of Pet Fair South East Asia 2022 which organized by VNU Asia Pacific "The three-day B2B trade show in Bangkok, Thailand serves to unite the region's key distribution, retail and veterinary players. With Thailand being the 4th largest pet food exporting...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.