Doorgaan naar hoofdcontent

NTC De Luchtballon @ntcdeluchtballon

 
NTC De Luchtballon @ntcdeluchtballon
In groep 1/2 vierden we ook de Kinderboekenweek. We leerden de lange klank /oo/ uit het woordje 'boom'. We maakten onze eigen boom met herfstblaadjes, een spinnenweb en een paddestoel. #nederlandseschool #nederlandsonderwijs #ntcschool #ntcdeluchtballon #nob #kinderboekenweek #gigagroen #herfst


NTCC - Netherlands-Thai Chamber of Commerce @ntccth
It was a great pleasure for us to welcome you all to the 5th edition of Sustainability for Business Forum 2022 on Tuesday, 11 October 2022. The event was successfully organised by The Netherlands-Thai Chamber of Commerce together with the Franco-Thai Chamber of Commerce (FTCC) , and Thai-Swedish Chamber of Commerce. It was a great opportunity to...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.