Doorgaan naar hoofdcontent

Responsible Business Week 2022

 
Responsible Business Week 2022
The Netherlands-Polish Chamber of Commerce, a Partner of Responsible Business Week 2022, has the pleasure to invite all members to join 5 days of talks, interviews and panels discussion on… Read more


Koning reikt Erasmusprijs 2022 uit aan David Grossman
Zijne Majesteit de Koning reikt op dinsdagmiddag 29 november de Erasmusprijs uit aan de Israëlische schrijver David Grossman (Jeruzalem, 1954) in het Koninklijk Paleis Amsterdam. De Koning is Regent van de Stichting Praemium Erasmianum. Het thema van de prijs is dit jaar 'verbinders in een verdeelde wereld.' Bij de uitreiking zijn ook Koningin Máxima en Prinses Beatrix aanwezig.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.