Doorgaan naar hoofdcontent

Staatssecretaris Van der Maat ‘maakt Reapervlucht’ boven Amerikaanse woestijn

 
Staatssecretaris Van der Maat 'maakt Reapervlucht' boven Amerikaanse woestijn
Betrouwbare inlichtingen. Militairen weten als geen ander hoe belangrijk die zijn. In een oorlog kunnen ze het verschil maken, onder meer samen met (Europese) coalitiepartners. Voor Defensie genoeg reden om uiteindelijk in totaal 8 MQ-9 Reapers aan te schaffen. Staatssecretaris Christophe van der Maat is in de Verenigde Staten om met overheid en industrie te praten over materieelsamenwerking. Gisteren volgde hij een Amerikaanse Reapervlucht boven de woestijn van San Diego.


Kukua Na Kuku Poultry Impact Cluster Tanzania HD


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.